Jak to działa?

Co to jest DTS Play-Fi?

DTS Play-Fi to otwarty, nowoczesny system bezprzewodowego przesyłu sygnału audio. Play-Fi to standard obsługiwany przez największą liczbę urządzeń na rynku. Dzięki Play-Fi możesz bezprzewodowo odtwarzać i kontrolować muzykę w całym domu, w każdym pomieszczeniu, z każdego głośnika. Ciesz się bezstratną transmisją dźwięku w rozdzielczości do 24bit/192kHz z możliwością konfiguracji multiroom, multi-zone oraz multi-user oraz zaawansowanymi opcjami ustawień lewego i prawego kanału głośników. System działa przez sieć Wi-Fi lub Ethernet i może być obsługiwany z poziomu urządzeń z systemem Android i iOS, Kindle Fire, a także komputerów z systemem Windows.

Brak przywiązania do jednej marki

Play-Fi jest systemem otwartym co oznacza, że z technologii tej mogą korzystać wszyscy producenci sprzętu audio. Wszystkie urządzenia, bez względu na markę, idealnie ze sobą współpracują, tworząc spójny system muzyki multiroom.

W technologię DTS Play-Fi wyposażone są urządzenia audio różnego rodzaju, poczynając od kompaktowych głośników bezprzewodowych, aż po potężne soundbary, wszystkie tworzone przez uznanych producentów z całego świata. Nie bój się łączyć ze sobą produktów takich marek jak Polk Audio, Pioneer, Onkyo, Definitive Technology i wiele, wiele innych.

Poznaj producentów korzystających z technologii DTS Play-Fi

Ulubione aplikacje w jednym miejscu

Wszystkie serwisy strumieniujące w jednym miejscu? Z DTS Play-Fi to możliwe! Technologia ta skupia w sobie najpopularniejsze aplikacje muzyczne z całego świata jak Spotify, Tidal, Deezer czy Napster. Co więcej, Play-Fi umożliwia odtwarzanie stacji radia internetowego. Dzięki tak szerokiemu dostępowi do usług muzycznych już nigdy nie zaznasz muzycznej nudy.

Zgodność z najpopularniejszymi systemami

Play-Fi wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy chcą kontrolować muzykę w każdym pomieszczeniu z dowolnego miejsca w domu. Niezależnie od tego, czy posiadasz telefon z systemem iOS czy Android, pracujesz przy komputerze czy relaksujesz się czytając ulubioną książkę na Kindle Fire - możesz bez problemu zarządzać odtwarzaniem muzyki za pomocą specjalnie przygotowanych aplikacji o przyjaznym interfejsie.

Poznaj aplikacje DTS Play-Fi