aplikacja dts play-fi na Windows

Wszystkie głośniki w zasięgu ręki

Wystarczy jedno kliknięcie, by zobaczyć listę wszystkich dostępnych w domu głośników. Wybierz dowolny z nich, by cieszyć się muzyką w dowolnym pomieszczeniu. Chcesz dodać kolejny głośnik? Nic prostszego! Z aplikacja Play-Fi konfiguracja nowego sprzętu jest dziecinnie prosta., czego potrzebujesz: od konfiguracji, poprzez strumieniowanie. Centrum dowodzenia muzyką w jednym miejscu, w jednej aplikacji.

Play-Fi HD - nieograniczona możliwość wyboru

Aplikacja skupia w jednym miejscu wszystkie źródła muzyki, z których możesz strumieniować ją do dodanych do systemu głośników. Obawiasz się, że dźwięki komunikatów systemu operacyjnego komputera będą zaburzać odtwarzanie muzyki? DTS Play-Fi HD nie przekazuje do głośników nieporządanych dźwięków. Od teraz możesz słuchać ulubionych utworów bez przeszkód.

Play-Fi HD - filmy jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze

Możesz oglądać filmy i cieszyć się perfekcynie zsynchronizowanym, najwyższej jakości dźwiękiem z ulubionych głośników. Wystarczy przejść na zakładkę Video, wybrać głośnik i wcisnąć play. Usłysz fantastyczne brzmienie ulubionych filmów - nawet tych z YouTube!

Play-Fi HD - potęga prostych rozwiązań

Dzięki Play-Fi HD możesz z poziomu jednej aplikacji kontrolować system audio w całym domu, tworząc prostą w instalacji i obsłudze sieć multiroom. Wystarczy wybrać jedną z niezliczonej ilości opcji, a Play-Fi sam zajmie się resztą.